Smaller Default Larger

Obowiązki dyrektora placówki oświatowej w świetle nowelizacji ustawy o ochronie danych osobowych.

Od 1 stycznia obowiązują nowe zapisy ustawy o ochronie danych osobowych. Pojawiła się między innymi możliwość powołania Administratora Bezpieczeństwa Informacji o zdecydowanie większych kompetencjach i uprawnieniach niż do tej pory. Jakie obowiązki spoczywają obecnie na dyrektorze szkoły jako administratorze danych osobowych? Jak napisać politykę bezpieczeństwa i instrukcję zarządzania systemem informatycznym?Czy i kiedy warto powoływać Administratora Bezpieczeństwa Informacji? W jaki sposób prawidłowo upoważnić pracowników do przetwarzania danych osobowych?

Na te i inne pytania odpowiada nasze szkolenie, które poprowadzi Piotr Gabrysz, trener i konsultant z zakresu ochrony danych osobowych i kontroli zarządczej.

Dla kogo? - Kadra kierownicza szkół i przedszkoli.

Kiedy? -

24.02.2015 Wrocław

26.02.2015 Katowice

Gdzie?-  Katowice. Centrum Europrofes ul. Stawowa 10. (100 metrów od dworca PKP i Galerii Handlowej)

Wrocław Centrum Europrofes Rynek 15

Koszt? 230 zł brutto. W cenie materiały szkoleniowe, zaświadczenie ukończenia szkolenia, barek kawowy.

Godziny? 10.00 - 14.30

Zgłoszenia: do 17 lutego za pomocą formularza zgłoszeniowego online lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Formularz online tutaj

  

Zobacz program szkolenia

Nasi Partnerzy