O nas

Anna Cieślik -Psycholog i trener biznesu, naukowo zajmuje się polepszaniem jakości życia ludzi dorosłych. Specjalizuje się w zakresie psychologii osobowości, komunikacji interpersonalnej, psychologii zarządzania, psychologii obsługi klienta i sprzedaży. Współautorka książki o wagarach, programu edukacyjnego „Moje Emocje”. Pracowała z profesorem Philipem Zimbardo przy jego najnowszym projekcie „Odkryj w sobie bohatera”

Agata Gabrysz: dyrektor przedszkola, logopeda, socjoterapeutka, trener metody Dennisona i logopedii, specjalista integracji grupy. Autorka programów edukacyjnych, "Moje Emocje" i ogólnopolskiego programu Bezpieczne Przedszkole (www.bezpieczneprzedszkole.com)

Waldemar Szypuła: absolwent Międzynarodowej Szkoły Menedżerów w Warszawie, oraz Ośrodka Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego. Trener i coach z piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu warsztatu umiejętności kierowniczych (budowanie zespołu, motywowanie, techniki walki ze stresem), techniki sprzedaży i negocjacji, komunikacji z trudnym klientem, asertywności w zarządzaniu. Prowadzi programy szkoleniowe wprowadzające proces zmian w organizacji. Miłośnik dobrej kawy i czarnych płyt. Właściciel Vinyl Cafe we Wrocławiu.

Piotr Gabrysz: założyciel "Dictum". Wieloletni pracownik administracji samorządowej. Ponad osiem lat zastępca prezydenta miasta do spraw społeczno oświatowych. Dziennikarz radiowy i prasowy, redaktor naczelny gazet lokalnych, prezes spółki medialnej, organizator wielu przedsięwzięć kulturalnych i sportowych. W Dictum szkoli z komunikacji interpersonalnej, negocjacji, zarządzania czasem i zmianą, kreatywnego myślenia. Prowadzi również szkolenia z zakresu kontroli zarządczej w j.s.t., prawa prasowego w realiach samorządowych, ochrony danych osobowych. Felietonista www.podatki.biz, publikuje również w miesięczniku Kadra Kierownicza w Administracji. Po godzinach gra na gitarze i pisze piosenki.