Smaller Default Larger

Program "Moje Emocje" w pytaniach i odpowiedziach

1.Dla kogo są „Moje Emocje”

Program „Moje Emocje” przeznaczony jest dla dzieci pięcioletnich w przedszkolu oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej

2.Kto może pracować z programem „Moje Emocje”?

Każdy nauczyciel w przedszkolu i szkole podstawowej pracujący z uczniem młodszym.

 3. W jaki sposób zacząć pracę z programem „Moje Emocje”?

„Moje Emocje” to program edukacyjny, z którym możemy pracować po odbyciu dwudniowego szkolenia. Koszt szkolenia otwartego to około 350 złotych od osoby przy grupie 15 osobowej. Szkolenia realizujemy w różnych miastach jeśli zbierze się grupa chętnych. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W cenie szkolenia są materiały oraz pomoce niezbędne do prowadzenia zajęć.

 Polecamy również 3 dniowy, intensywny, wakacyjny turnus szkoleniowy, który odbędzie się w pięknie położonym ośrodku wypoczynkowym w Smardzewicach (woj. Łódzkie) od 29.06.do 01.07. 2015r i od 02.07. do 04.07. 2015r. Koszt to 620 złotych od osoby i obejmuje 3 dniowe szkolenie, materiały i pomoce, dwa noclegi, wyżywienie, certyfikat. Program szkolenia tutaj

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłaszanie swojego udziału mailowo lub telefonicznie. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenie zamkniętego na terenie szkoły. W takim przypadku cena jest ustalana indywidualnie.

4. Co otrzymujemy po szkoleniu?

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie upoważniające do pracy z programem w swojej szkole, pełny program, scenariusze zajęć, materiały dla rodziców, zbiór zabaw rozwijających inteligencję emocjonalną.

5. Czy do pracy potrzebne są jakiekolwiek dodatkowe uprawnienia i kursy?

Nie. Każdy nauczyciel po odbyciu szkolenia z programu „Moje Emocje” może samodzielnie prowadzić zajęcia. W przyszłości organizować będziemy dodatkowe warsztaty rozwijające umiejętności emocjonalne przydatne do pracy z dziećmi.

6. Dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie: 693178166. Odpiszemy, oddzwonimy. 

Nasi Partnerzy