Smaller Default Larger

Jak zamówić pomoce edukacyjne?

Jesteśmy dumni z naszych pomocy edukacyjnych. Zostały wymyślone przez nas, bo brakowało nam w edukacji wczesnoszkolnej takich rzeczy. Świetnie się sprawdzają w szkole i przedszkolu, a nauczyciel może je wykorzystywać w niezliczonych konfiguracjach.Niektóre z pomocy zostały zainspirowane pomysłami współpracujących z nami nauczycieli - Dziękujemy Wam!

Jak zamawiać pomoce edukacyjne?
Nasze gry, pomoce i materiały edukacyjne zamówić można na kilka sposobów:
1.Mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem danych placówki z NIP i danych adresowych
2.Telefonicznie lub faksem (774815313)
3.W sklepie Bezpiecznego Przedszkola (http://www.bezpieczneprzedszkole.com/sklep)

  • Pomoce edukacyjne dostępne są tylko za pośrednictwem Bezpiecznej Szkoły i Bezpiecznego Przedszkola.
  • Nie prowadzimy akwizycji telefonicznej ani bezpośredniej.
  • Wystawiamy fakturę VAT z 14 dniowym terminem płatności.
  • Doliczamy koszty przesyłki. (w zależności od wielkości paczki cena wysyłki może być różna)

Gra planszowa Bezpieczny Małolat

Dydaktyczna gra planszowa - Bezpieczny Małolat składa się z planszy dużej 150 x 200 cm do rozkładania na podłodze, planszy małej- stolikowej, dużej i małej kostki do gry, pionków, kart z pytaniami (32 szt) i instrukcji z kilkoma wariantami gry.
Plansze wydrukowane są na wysokiej jakości materiale banerowym, nadają się do czyszczenia wilgotną ściereczką.
W Bezpiecznego Małolata grać można grupowo lub indywidualnie, a gra polega na przechodzeniu przez poszczególne pola planszy i odpowiadanie na pytania z kart. Pytania podzielone są na cztery kategorie: Bezpieczny w podróży, Bezpieczny na wakacjach, Bezpieczny w domu, Mały ratownik.
Gra uczy dzieci podstawowych zasad bezpiecznego zachowania w domu, w podróży, na wakacjach oraz dostarcza wiedzę, jak należy zachować się podczas wypadku. Ponadto dzieci uczą się zgodnego współdziałania w zespole i logicznego myślenia. Dużą planszę można wykorzystywać podczas innych zabaw i zajęć.
Gra spakowana jest w ekologiczne, kartonowe pudełko oraz kartonową tubę dugości 150 cm, w której dużą planszę możemy przechowywać bez konieczności składania (tworzywo może wtedy ulec podniszczeniu)
Grę sprzedajemy w dwóch wariantach:
- pełnym (duża i mała plansza) 360 PLN brutto
- stolikowym (mała plansza) 55 PLN brutto.

zobacz więcej zdjęć

Tekstylne Miasteczko Drogowe II

Tekstylne miasteczko drogowe cz.II- kolejne koszulki do świetnie sprzedającego się Tekstylnego Miasteczka Drogowego: Policjant, Strażak, Samochód osobowy, Autobus i światła na przejściu dla pieszych. Teraz jeszcze lepsza zabawa i edukacja. Łącznie jedenaście koszulek do wyboru!.

 

Tekstylne Miasteczko Drogowe I


Które dziecko nie marzy o tym, by choć przez chwilę stać się kierowcą policyjnego samochodu, karetki, wozu strażackiego albo wielkiej ciężarówki? Z naszą nową pomocą staje się to możliwe. Przy okazji nauczyciele otrzymują kapitalną pomoc edukacyjną, dzięki której przedszkolaki błyskawicznie nauczą się zasad ruchu drogowego… a po skończonych zajęciach wszystkie samochody i pasy rolujemy, dzięki czemu w ogóle nie zajmują miejsca.
Podstawowa wersja miasteczka składa się z 6 elementów:
1.Koszulka „Policja”
2.Koszulka „Straż Pożarna”
3.Koszulka „Ambulans”
4.Koszulka „TIR”
5.Koszulka „Sygnalizator”
6.Przejście dla pieszych 1 szt. dł. 1,6 m
Koszulki zrobione są z odpornego na zniszczenie i zabrudzenie materiału (można prać). Wkładane przez głowę, nie krępują ruchów, łatwo je założyć i zdjąć. Są całkowicie bezpieczne podczas zabawy. Nie mają żadnych twardych elementów.
Do pracy można również wykorzystać elementy Bezpiecznej Skrzyni: strój policjanta, strażaka, lekarza, stetoskop itp.
Tekstylne miasteczko umożliwia zabawę i pracę dla całej grupy. Kierowcy samochodów mogą się zmieniać, a pozostałe dzieci są wtedy pieszymi. Elementy miasteczka można również wykorzystać jako strój do wszelkich szkolnych przedstawień.
Cena kompletu 350 zł brutto plus koszty wysyłki Zobacz więcej zdjęć

 

 

Pokaż więcej zdjęć

Bezpieczny teatrzyk

Bezpieczny Teatrzyk- Nasz teatrzyk to dziesięć kolorowych figurek wykonanych z PCV przedstawiających: mamę, tatę, babcię (lub obcą osobę), Zuzię, Wojtka, kota Iskrę, psa Nera,lekarza, policjanta i strażaka. Figurki zaprojektował Marcin Skoczek. Do figurek dołączona jest książeczka z 10 scenariuszami przedstawień dydaktycznych. Tytuły przedstawień: Labirynt w galerii/ Lewa noga i czekoladki/ Na ulicy /Niebezpieczne zabawy/ Ostrzegacz pasowy/ Pies w parku/ Pożar/ Wojtek u dentysty /Wypadek /Zuzia i Nero. Scenki oparte są na opowiadaniach Piotra Gabrysza (do ściągnięcia z naszej strony). Figurki z teatrzyku doskonale nadają się również do odtwarzania innych, autorskich przedstawień, zabawy własnej dzieci. Wykorzystanie Bezpiecznego Teatrzyku ograniczone jest tylko kreatywnością dzieci i nauczycieli. Cena 250 zł brutto.

Pudełko zawiera: 10 figurek PCV, książeczkę ze scenariuszami przedstawień.

Zobacz więcej zdjęć

Więcej artykułów…

  1. Bezpieczne memo

Nasi Partnerzy