Smaller Default Larger

Gra planszowa Bezpieczny Małolat

Dydaktyczna gra planszowa - Bezpieczny Małolat składa się z planszy dużej 150 x 200 cm do rozkładania na podłodze, planszy małej- stolikowej, dużej i małej kostki do gry, pionków, kart z pytaniami (32 szt) i instrukcji z kilkoma wariantami gry.
Plansze wydrukowane są na wysokiej jakości materiale banerowym, nadają się do czyszczenia wilgotną ściereczką.
W Bezpiecznego Małolata grać można grupowo lub indywidualnie, a gra polega na przechodzeniu przez poszczególne pola planszy i odpowiadanie na pytania z kart. Pytania podzielone są na cztery kategorie: Bezpieczny w podróży, Bezpieczny na wakacjach, Bezpieczny w domu, Mały ratownik.
Gra uczy dzieci podstawowych zasad bezpiecznego zachowania w domu, w podróży, na wakacjach oraz dostarcza wiedzę, jak należy zachować się podczas wypadku. Ponadto dzieci uczą się zgodnego współdziałania w zespole i logicznego myślenia. Dużą planszę można wykorzystywać podczas innych zabaw i zajęć.
Gra spakowana jest w ekologiczne, kartonowe pudełko oraz kartonową tubę dugości 150 cm, w której dużą planszę możemy przechowywać bez konieczności składania (tworzywo może wtedy ulec podniszczeniu)
Grę sprzedajemy w dwóch wariantach:
- pełnym (duża i mała plansza) 360 PLN brutto
- stolikowym (mała plansza) 55 PLN brutto.

 

Nasi Partnerzy