Smaller Default Larger

Jak zamówić pomoce edukacyjne?

Jesteśmy dumni z naszych pomocy edukacyjnych. Zostały wymyślone przez nas, bo brakowało nam w edukacji wczesnoszkolnej takich rzeczy. Świetnie się sprawdzają w szkole i przedszkolu, a nauczyciel może je wykorzystywać w niezliczonych konfiguracjach.Niektóre z pomocy zostały zainspirowane pomysłami współpracujących z nami nauczycieli - Dziękujemy Wam!

Jak zamawiać pomoce edukacyjne?
Nasze gry, pomoce i materiały edukacyjne zamówić można na kilka sposobów:
1.Mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem danych placówki z NIP i danych adresowych
2.Telefonicznie lub faksem (774815313)
3.W sklepie Bezpiecznego Przedszkola (http://www.bezpieczneprzedszkole.com/sklep)

  • Pomoce edukacyjne dostępne są tylko za pośrednictwem Bezpiecznej Szkoły i Bezpiecznego Przedszkola.
  • Nie prowadzimy akwizycji telefonicznej ani bezpośredniej.
  • Wystawiamy fakturę VAT z 14 dniowym terminem płatności.
  • Doliczamy koszty przesyłki. (w zależności od wielkości paczki cena wysyłki może być różna)

Nasi Partnerzy