Bezpieczny teatrzyk

Bezpieczny Teatrzyk- Nasz teatrzyk to dziesięć kolorowych figurek wykonanych z PCV przedstawiających: mamę, tatę, babcię (lub obcą osobę), Zuzię, Wojtka, kota Iskrę, psa Nera,lekarza, policjanta i strażaka. Figurki zaprojektował Marcin Skoczek. Do figurek dołączona jest książeczka z 10 scenariuszami przedstawień dydaktycznych. Tytuły przedstawień: Labirynt w galerii/ Lewa noga i czekoladki/ Na ulicy /Niebezpieczne zabawy/ Ostrzegacz pasowy/ Pies w parku/ Pożar/ Wojtek u dentysty /Wypadek /Zuzia i Nero. Scenki oparte są na opowiadaniach Piotra Gabrysza (do ściągnięcia z naszej strony). Figurki z teatrzyku doskonale nadają się również do odtwarzania innych, autorskich przedstawień, zabawy własnej dzieci. Wykorzystanie Bezpiecznego Teatrzyku ograniczone jest tylko kreatywnością dzieci i nauczycieli. Cena 250 zł brutto.

Pudełko zawiera: 10 figurek PCV, książeczkę ze scenariuszami przedstawień.